• RKSVB 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Brouns, WilcoVerdediger
    Cabo, WouterMiddenvelder
    Coeymans, GillesMiddenvelder
    Conjaerts, RuudAanvaller
    Dautzenberg, SanderDoelverdediger
    Kerckhoffs, KoenMiddenvelder
    Laeven, KarsMiddenvelder
    Quaedackers, RafVerdediger
    Quaedackers, SjorsVerdediger
    Reuleaux, DenzelVerdediger
    Schijnen, MaxVerdediger
    Smeets, LarsVerdediger
    Smeets, TimAanvaller
    Souren, JeffreyDoelverdediger
    Spahic, AmarAanvaller
    Urlings, MathijsMiddenvelder
    Urlings, ThomasAanvaller
    Wehrens, LarsMiddenvelder

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Staf

    NaamFunctie
    Kamps, FreekTeammanager
    Kamps, FreekAss.-trainer/coach
    Kamps, FreekTeammanager
    Kamps, FreekAss.-trainer/coach
    Smeets, MauriceTeammanager
    Westerhof, JeroenTrainer/coach
    Westerhof, JeroenTrainer/coach

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30 2 1
    Vrijdag 19:30 2 1
  • Pouleuitslagen afgelopen 2 weken

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Geertruidse Boys - FC Bemelen
    18 okt.Abdissenbosch - Amstenrade
    18 okt.SSA Haanrade/SVA - Daalhof
    18 okt.I.B.C.'03 - Rimburg
    18 okt.Vijlen - Geulsche Boys
    18 okt.RKSVB - SNC'14
    11 okt.Abdissenbosch - RKSVB1 - 2
    11 okt.Daalhof - FC Bemelen0 - 3
    11 okt.Partij - Vijlen4 - 2
    11 okt.I.B.C.'03 - Geertruidse Boys2 - 4
    11 okt.SNC'14 - Geulsche Boys5 - 3
    8 okt.Vijlen - Daalhof2 - 3
  • Pouleprogramma komende week

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    25 okt. AFGELASTAFGELASTGeulsche BoysGeertruidse Boys
    25 okt. AFGELASTAFGELASTAmstenradeI.B.C.'03
    25 okt. AFGELASTAFGELASTPartijRKSVB
    25 okt. AFGELASTAFGELASTFC BemelenSSA Haanrade/SVA
    25 okt. AFGELASTAFGELASTDaalhofAbdissenbosch
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRimburgVijlen
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSA Haanrade/SVA3300153129
    2Rimburg32108447
    3FC Bemelen42119547
    4Partij42118537
    5Daalhof421189-17
    6Amstenrade32019546
    7Vijlen420213856
    8SNC'1442021115-46
    9SR1 mannen RKSVB311147-34
    10Geertruidse Boys4112910-14
    11Abdissenbosch31026603
    12I.B.C.'033003315-120
    13Geulsche Boys4004617-110
  • Periodestand

    PositieTeamGSVTDoelsaldoPT
    1SSA Haanrade/SVA3153129
    2Rimburg38447
    3FC Bemelen49547
    4Partij48537
    5Daalhof489-17
    6Amstenrade39546
    7Vijlen413856
    8SNC'1441115-46
    9RKSVB347-34
    10Geertruidse Boys4910-14
    11Abdissenbosch36603
    12I.B.C.'033315-120
    13Geulsche Boys4617-110
  • Teamstatistieken

    RKSVB

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslag uploaden