• RKSVB 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    Afgeschermd
    Brouns, WilcoVerdediger
    Cabo, WouterMiddenvelder
    Coeymans, GillesMiddenvelder
    Conjaerts, RuudAanvaller
    Dautzenberg, SanderDoelverdediger
    Kerckhoffs, KoenMiddenvelder
    Quaedackers, RafVerdediger
    Quaedackers, SjorsVerdediger
    Reuleaux, DenzelVerdediger
    Schijnen, MaxVerdediger
    Senden, ColinMiddenvelder
    Smeets, LarsVerdediger
    Smeets, RickMiddenvelder
    Smeets, TimAanvaller
    Souren, JeffreyDoelverdediger
    Spahic, AmarAanvaller
    Urlings, MathijsMiddenvelder
    Urlings, ThomasAanvaller
  • Staf

    NaamFunctie
    Jaspers, RouëlTeammanager
    Kamps, FreekTeammanager
    Kamps, FreekAss.-trainer/coach
    Kamps, FreekTeammanager
    Kamps, FreekAss.-trainer/coach
    Smeets, MauriceTeammanager
    Westerhof, JeroenTrainer/coach
    Westerhof, JeroenTrainer/coach
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30 2 1
    Vrijdag 19:30 2 1
  • Pouleuitslagen afgelopen 2 weken

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.SSA Haanrade/SVA 1 - Geertruidse Boys 12 - 0
    13 okt.KCC'13 1 - RKSVB 11 - 0
    13 okt.SNC'14 1 - Berg'28 11 - 2
    13 okt.RKMVC 1 - I.B.C.'03 14 - 1
    13 okt.FC Bemelen 1 - Vijlen 15 - 1
    13 okt.Rimburg 1 - Daalhof 11 - 3
    13 okt.RKIVV 1 - Partij 11 - 2
    6 okt.RKIVV 1 - KCC'13 11 - 4
    6 okt.Partij 1 - FC Bemelen 11 - 5
    6 okt.Berg'28 1 - RKMVC 12 - 3
    6 okt.Geertruidse Boys 1 - Vijlen 12 - 3
    6 okt.I.B.C.'03 1 - SNC'14 12 - 2
    6 okt.Daalhof 1 - SSA Haanrade/SVA 1
    6 okt.RKSVB 1 - Rimburg 11 - 1
  • Pouleprogramma komende week

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    20 okt.14:30Geertruidse Boys 1RKMVC 1
    20 okt.14:30Berg'28 1KCC'13 1
    20 okt.14:30I.B.C.'03 1RKIVV 1
    20 okt.14:30Daalhof 1SNC'14 1
    20 okt.14:30Vijlen 1Rimburg 1
    20 okt.14:30Partij 1SSA Haanrade/SVA 1
    20 okt.14:30RKSVB 1FC Bemelen 1
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bemelen 144001651112
    2Berg'28 1430111659
    3RKMVC 143019639
    4KCC'13 143018539
    5Vijlen 14301121029
    6Rimburg 1421111567
    7Daalhof 1320112396
    8SSA Haanrade/SVA 1320111566
    9SR1 mannen RKSVB411236-34
    10Geertruidse Boys 1410315963
    11Partij 14103518-133
    12SNC'14 14013411-71
    13I.B.C.'03 14013621-151
    14RKIVV 14004316-130
  • Periodestand

    PositieTeamGSVTDoelsaldoPT
    1FC Bemelen 141651112
    2Berg'28 1411659
    3RKMVC 149639
    4KCC'13 148539
    5Vijlen 14121029
    6Rimburg 1411567
    7Daalhof 1312396
    8SSA Haanrade/SVA 1311566
    9RKSVB 1436-34
    10Geertruidse Boys 1415963
    11Partij 14518-133
    12SNC'14 14411-71
    13I.B.C.'03 14621-151
    14RKIVV 14316-130
  • Teamstatistieken

    RKSVB 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslag uploaden

  • Upload Wedstrijdverslagen SR1

    Versturen