• RKSVB VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Bouwhuis, Iris
    Conjaerts, Janine
    Dörenberg, Daniëlle D.M.E
    Eussen, Merel
    Hellenbroich, Loïs
    Italiaander, Céline
    Italiaander, Deveney
    Italiaander, Vanety
    Janssen, Nina
    Janssen, Samanta
    Jaspers, Jamie
    Jeeninga, Anemoon
    Leeuwen, Kenia van
    Linde, Lieke van der
    Maassen, Ashley
    Niks, Britt
    Niks, Lene
    Raven, Daphne
    Scheenen, Valeria
    Smeets, Sanne
    Souren, Tessa
    Winthagen, Nena
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Scheenen, JosTechnische stafHoofdcoach
    Scheenen, JosOverige stafTeammanager
    Scheenen, RemcoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Scheenen, RemcoOverige stafTeammanager
    Smeets, MauriceOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Starttijd Eindtijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30 21:00 3 3
    Vrijdag 19:15 20:30 3 3
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.SVO DVC"16 VR1 - Bunde VR12 - 1
    27 sep.RKHBS VR2 - SV Hulsberg VR12 - 11
    27 sep.Langeberg VR1 - SV Brunssum VR11 - 1
    27 sep.Bekkerveld VR2 - RKSVB VR11 - 1
    20 sep.Bunde VR1 - DBSV VR11 - 1
    20 sep.RKHSV VR1 - RKHBS VR26 - 3
    20 sep.SV Brunssum VR1 - SVO DVC"16 VR10 - 1
    20 sep.SV Hulsberg VR1 - Bekkerveld VR21 - 4
  • Poule programma

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    4 okt.SV Brunssum VR1 - DBSV VR1
    4 okt.SVO DVC"16 VR1 - Langeberg VR1
    4 okt.RKHSV VR1 - RKSVB VR1
    4 okt.Bunde VR1 - RKHBS VR2
  • Poulestand

    PositieTeamGSGLVTDoelsaldoPT
    1SVO DVC"16 VR1203126
    2Bekkerveld VR2215234
    3RKHSV VR1106333
    4SV Hulsberg VR12012663
    5DBSV VR1111101
    6Langeberg VR1111101
    7RKSVB VR1111101
    8Bunde VR12123-11
    9SV Brunssum VR12112-11
    10RKHBS VR220517-120
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Pouleuitslagen SR VR 1 7X7

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    18-09-2020RKSVB VR1 - Voerendaal VR10 - 0
    18-09-2020FC Hoensbroek VR1 - RKSVB VR11 - 1
    18-09-2020RKSVB VR1 - Passart-VKC VR10 - 1
    18-09-2020Schinveld VR1 - RKSVB VR10 - 1
  • Poule programma SR VR 1 7X7

    DatumAanvangstijdThuisteamUitteamPlaats
    09 okt 202020:00RKSVB VR1Voerendaal VR1HOENSBROEK
    09 okt 202020:40Passart-VKC VR1RKSVB VR1HOENSBROEK
    09 okt 202021:00RKSVB VR1Schinveld VR1HOENSBROEK
    09 okt 202021:20FC Hoensbroek VR1RKSVB VR1HOENSBROEK
    30 okt 202020:00FC Hoensbroek VR1RKSVB VR1VOERENDAAL
    30 okt 202020:20RKSVB VR1Schinveld VR1VOERENDAAL
    30 okt 202021:00Voerendaal VR1RKSVB VR1VOERENDAAL
    30 okt 202021:20RKSVB VR1Passart-VKC VR1VOERENDAAL
  • Poulestand SR VR1 7X7

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1FC Hoensbroek VR14220312
    2Voerendaal VR14211615
    3Passart-VKC VR1420234-1
    4RKSVB VR14121220
    5Schinveld VR1401306-6
  • Stats 7X7

    RKSVB VR1

    509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd