• RKSVB VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Bouwhuis, Iris
    Conjaerts, Janine
    Dörenberg, Daniëlle D.M.E
    Eussen, Merel
    Hellenbroich, Loïs
    Italiaander, Céline
    Italiaander, Deveney
    Italiaander, Vanety
    Janssen, Nina
    Janssen, Samanta
    Jaspers, Jamie
    Jeeninga, Anemoon
    Leeuwen, Kenia van
    Linde, Lieke van der
    Maassen, Ashley
    Niks, Britt
    Niks, Lene
    Raven, Daphne
    Scheenen, Valeria
    Smeets, Sanne
    Souren, Tessa
    Winthagen, Nena

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Scheenen, JosTechnische stafHoofdcoach
    Scheenen, JosOverige stafTeammanager
    Scheenen, RemcoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Scheenen, RemcoOverige stafTeammanager
    Smeets, MauriceOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Starttijd Eindtijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30 21:00 3 3
    Vrijdag 19:15 20:30 3 3
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.RKSVB VR1 - SV Hulsberg VR11 - 1
    11 okt.Bekkerveld VR2 - RKHSV VR10 - 0
    11 okt.Langeberg VR1 - Bunde VR10 - 6
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGLVTDoelsaldoPT
    1RKHSV VR1317347
    2Bunde VR14110467
    3SVO DVC"16 VR1203126
    4Bekkerveld VR2325235
    5DBSV VR1217164
    6SV Hulsberg VR13113764
    7RKSVB VR13223-12
    8Langeberg VR12117-61
    9SV Brunssum VR13118-71
    10RKHBS VR230619-130
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Pouleuitslagen SR VR 1 7X7

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    09-10-2020RKSVB VR1 - Voerendaal VR11 - 1
    09-10-2020Passart-VKC VR1 - RKSVB VR10 - 2
    09-10-2020RKSVB VR1 - Schinveld VR13 - 0
    09-10-2020FC Hoensbroek VR1 - RKSVB VR11 - 3
  • Poule programma SR VR 1 7X7

    DatumAanvangstijdThuisteamUitteamPlaats
    30 okt 2020AFGELASTFC Hoensbroek VR1RKSVB VR1VOERENDAAL
    30 okt 2020AFGELASTRKSVB VR1Schinveld VR1VOERENDAAL
    30 okt 2020AFGELASTVoerendaal VR1RKSVB VR1VOERENDAAL
    30 okt 2020AFGELASTRKSVB VR1Passart-VKC VR1VOERENDAAL
  • Poulestand SR VR1 7X7

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1FC Hoensbroek VR185211349
    2RKSVB VR184311147
    3Voerendaal VR184221046
    4Passart-VKC VR18305511-6
    5Schinveld VR18017016-16
  • Stats 7X7

    RKSVB VR1

    509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)

    1,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd